Sancaktepe Halı Yıkama

Sancaktepe TURUNCU Halı Yıkama Fabrikası

Sancaktepe halı yıkama fabrikası ilçede en yakın firma olarak hızlı, güvenilir ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. Fabrikamıza gelen tüm halılar modern halı yıkama parkurundan geçerek pırıl pırıl, kirlerden arındırılmış bir şekilde müşterilerimize teslim edilir.

Halı yıkama, halıların temizliğini ve hijyenik olmalarını sağlamak için yapılan bir işlemdir. Halılar, süpürme ve vakumlama işlemleriyle temizlenebilir, ancak zamanla toz, kir, leke, bakteri ve diğer zararlı maddeler halılarda birikebilir. Bu nedenle, halıların zaman zaman derinlemesine yıkanması gerekebilir.

Halı yıkama işlemi için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Evde amatör halı yıkama makineleri ile yıkama, fabrika ortamında yerde yıkama ve otomatik halı yıkama makinesi ile yıkama olarak sayabiliriz. Hangi yöntemin tercih edileceği, halının türüne, yapısına, boyutuna, kirlilik seviyesine ve diğer faktörlere göre değişebilir.

Halı yıkama işlemi, evde veya profesyonel bir halı yıkama şirketi tarafından gerçekleştirilebilir. Evde halı yıkama yapmak isteyenler için birkaç ipucu şunlardır:

 • Halıyı süpürerek ve vakumlayarak toz ve kiri çıkarmakla başlayın.
 • Halının rengini ve yapısını bozmayacak uygun bir halı şampuanı seçin.
 • Halıyı şampuanlamadan önce, etiketteki talimatları okuyun ve gerekirse test edin.
 • Şampuanı halıya uygularken, fazla su kullanmaktan kaçının.
 • Şampuanı halının üzerinde birkaç dakika bırakın ve ardından temiz su ile durulayın.
 • Halıyı kurutmadan önce fazla suyu almak için bir süpürge veya havlu kullanın.
 • Halıyı doğrudan güneş ışığına maruz bırakmadan kurutun.
sancaktepe halı yıkama

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Her koşulda müşteri memnuniyeti ilkemiz ile halılarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza yıkatabilirsiniz.

Lekelerde % 95 Başarı

Özel leke çıkarıcılarımız ile lekeler artık kabusunuz olmayacak. Ücretsiz teklif almak için bize ulaşın.

Hızlı Servis

Geniş servis ağımız ile Anadolu yakasının bir çok ilçesine hızlı servis imkanı sunuyoruz.

En Yakın Halı yıkama Fabrikası

Atatürk mahallesinde bulunan mülkiyeti kendimize ait olan fabrikamızda hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

En Yakın Sancaktepe Halı Yıkama Fabrikası

Fabrikamız Sancaktepe’nin merkezi diyebileceğimiz Atatürk mahallesinde yer almaktadır. Sancaktepe’de nn yakın halı yıkama fabrikası olarak hizmetinizdeyiz.

2 katlı fabrikamızda 1000 m² kapalı alanda son teknoloji makineler ile maksimum temizlikte halılarınızı yıkıyoruz, pırıl pırıl teslim ediyoruz. Böylece her semte hızlı servis imkanı sunuyoruz. Fabrikamızın alt katında halı yıkama bölümü ve kapalı kurutma odası mevcuttur. Yıkanan ve kuruyan halılar üst kata asansör ile taşınarak depoda dik olarak yerlerini almaktadır.

MÜLKİYETİ KENDİMİZE
AİT OLAN FABRİKAMIZDA
HİZMET VERİYORUZ

Sancaktepe'de Neden TURUNCU HALI YIKAMA ?

İstanbul Sancaktepe ilçesinde en iyi halı yıkama hizmeti için Turuncu Halı Yıkamayı tercih etmeniz için bir çok neden var. Bu nedenleri aşağıda maddeler halinde inceleyebilirsiniz. Sorunsuz bir halı temizleme için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. 

Halılar, uzun süre kullanımdan sonra kir, toz ve lekelerle kaplanabilir. Bu nedenle halıların düzenli olarak iyi bir halı yıkama fabrikasında yıkanması gerekir. Fabrikamızda halılar nasıl yıkanıyor şimdi onu inceleyelim. Böylece firmamızı neden tercih etmeniz gerektiği daha iyi anlaşılacaktır:

 1. Fabrikamıza gelen halılar, halının türüne ve yapısına uygun yıkama yöntemi seçilir. Bu nedenle halının etiketindeki talimatlar okunmalıdır.

 2. Halıların otomatik makinede mi yoksa yerde tek fırçalı makine ile mi yıkanacağı belirlenir. Hangi yöntemin tercih edileceği halının türüne, boyutuna, yapısına ve kirlilik seviyesine göre belirlenir.

 3. Halının lekeleri, önceden belirlenmiş bir leke çıkarıcı kullanılarak önceden çıkarılmalıdır. Yıkama aşamasında kirlerden kurtulmak daha kolay olmaktadır.

 4. Halı yıkama işlemi için uygun bir halı şampuanı seçilmelidir. Şampuan, halı türüne ve yapısına uygun olmalıdır. Özellikle el dokuma halıları için natürel şampuan. tercih edilir.

 5. Şampuan, halıya uygulandıktan sonra, birkaç dakika bekletilmelidir. Bu, şampuanın halıya nüfuz etmesine yardımcı olur. Kirlerin daha iyi çıkmasını sağlar.

 6. Halı, otomatik makinede veya hassas halılar için yerde yıkama işlemi yapılır. Durulama işlemi, Turuncu Makinenin halı sıkma makinesi ile yapılmaktadır. 

 7. Halılar sıkıldıktan sonra kapalı kurutma odamıza aktarılmaktadır. Böylece açık havanın olumsuz şartlarından etkilenmeden hızlı bir şekilde kuruması sağlanır.

 8. Halı tamamen kuruduktan sonra, vakumlu makinemiz ile üzerindeki kıl tüy gibi şeyler vakumlanarak hav kabartma işlemi uygulanır. Ve sevkiyat için depoya kaldırılır.

Görüldüğü gibi iyi bir halı temizliği için bir halı en az 8 aşamadan geçmektedir. Bu aşamaları Turuncu Halı Yıkama eksiksiz bir şekilde tüm halılar için uygulamaktadır. Bu da firmamızı tercih edilme sebebi yapmaktadır. Siz de halılarınızın profesyonel yıkama işleminden geçirilmesini istiyorsanız hemen şimdi bize ulaşın.

Turuncu Halı Yıkama'da Ayrıcalıklarınız:

Turuncu Halı Yıkama Fabrikasını tercih etmeniz için bir çok neden var. 2011 yılından beri edindiğimiz tecrübeyle halı, koltuk, perdelerinizi uzman ekibimiz tarafından profesyonel olarak yıkıyoruz:

Sancaktepe'nin Neresindeyiz?

Profesyonel halı yıkama şirketleri, daha gelişmiş ekipmanlar ve tekniklerle halıları daha derinlemesine ve etkili bir şekilde temizleyebilir. Ancak, bu hizmetin maliyeti daha yüksek olabilir. Sonuç olarak, halıların temizliği ve hijyeni için düzenli olarak temizlenmeleri önemlidir. Evde veya profesyonel bir şirketle halı yıkama işlemi yapılabilir, ancak hangi yöntemin tercih edileceği halının türüne ve yapısına göre değişebilir.

Sancaktepe Ücretsiz Servis Bölgelerimiz

Sancaktepe Halı Yıkama Fiyatları

Firmamız Sancaktepe’de uygun, rekabetçi fiyatları ile öne çıkmaktadır. Piyasada bir çok halı çeşidi ve bir çok kalitede halı olduğu için fiyatlar da halının kalitesine ve türüne göre değişmektedir. Ancak firmamız Sancaktepe’de olduğu için ekstra servis ücreti talep etmemektedir. Güncel fiyat listemizi inceleyebilir, size uygun halı çeşidine göre firmamıza ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. Uygun bir zaman diliminde firma personelimiz halınızı adresinizden ücretsiz servisimiz ile almaktadır. Hemen bize ulaşmak için like tıklayın.

Scroll to Top