Sancaktepe Halı Yıkama

Sancaktepe TURUNCU HALI YIKAMA FABRİKASI

MÜKEMMEL TEMİZLEME HİZMETLERİ

Halı yıkama, halıların temizliğini ve hijyenik olmalarını sağlamak için yapılan bir işlemdir. Halılar, süpürme ve vakumlama işlemleriyle temizlenebilir, ancak zamanla toz, kir, leke, bakteri ve diğer zararlı maddeler halılarda birikebilir. Bu nedenle, halıların zaman zaman derinlemesine yıkanması gerekebilir.

Halı yıkama işlemi için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Evde amatör halı yıkama makineleri ile yıkama, fabrika ortamında yerde yıkama ve otomatik halı yıkama makinesi ile yıkama olarak sayabiliriz. Hangi yöntemin tercih edileceği, halının türüne, yapısına, boyutuna, kirlilik seviyesine ve diğer faktörlere göre değişebilir.

Halı yıkama işlemi, evde veya profesyonel bir halı yıkama şirketi tarafından gerçekleştirilebilir. Evde halı yıkama yapmak isteyenler için birkaç ipucu şunlardır:

 • Halıyı süpürerek ve vakumlayarak toz ve kiri çıkarmakla başlayın.
 • Halının rengini ve yapısını bozmayacak uygun bir halı şampuanı seçin.
 • Halıyı şampuanlamadan önce, etiketteki talimatları okuyun ve gerekirse test edin.
 • Şampuanı halıya uygularken, fazla su kullanmaktan kaçının.
 • Şampuanı halının üzerinde birkaç dakika bırakın ve ardından temiz su ile durulayın.
 • Halıyı kurutmadan önce fazla suyu almak için bir süpürge veya havlu kullanın.
 • Halıyı doğrudan güneş ışığına maruz bırakmadan kurutun.

FABRİKAMIZ:

2 katlı fabrikamızda 1000 m² kapalı alanda son teknoloji makineler ile maksimum temizlikte halılarınızı yıkıyoruz, pırıl pırıl teslim ediyoruz. Fabrikamızın alt katında halı yıkama bölümü ve kapalı kurutma odası mevcuttur. Yıkanan ve kuruyan halılar üst kata asansör ile taşınarak depoda dik olarak yerlerini almaktadır.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Her koşulda müşteri memnuniyeti ilkemiz ile halılarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza yıkatabilirsiniz.

Lekelerde % 95 Başarı

Özel leke çıkarıcılarımız ile lekeler artık kabusunuz olmayacak. Ücretsiz teklif almak için bize ulaşın.

Hızlı Servis

Geniş servis ağımız ile Anadolu yakasının bir çok ilçesine hızlı servis imkanı sunuyoruz.

MÜLKİYETİ KENDİMİZE
AİT OLAN FABRİKAMIZDA
HİZMET VERİYORUZ

Sancaktepe'de Neden TURUNCU HALI YIKAMA ?

Halılar, uzun süre kullanımdan sonra kir, toz ve lekelerle kaplanabilir. Bu nedenle halıların düzenli olarak yıkanması gerekir. Halıların en iyi nasıl yıkanacağına dair bazı ipuçları şunlardır:

 1. Halının türüne ve yapısına uygun yıkama yöntemi seçilmelidir. Bu nedenle halının etiketindeki talimatlar okunmalıdır.

 2. Halıların kuru temizleme, şampuanlama, buhar temizleme ve köpük temizleme gibi birçok farklı yıkama yöntemi vardır. Hangi yöntemin tercih edileceği halının türüne, boyutuna, yapısına ve kirlilik seviyesine göre belirlenmelidir.

 3. Halının lekeleri, önceden belirlenmiş bir leke çıkarıcı kullanılarak önceden çıkarılmalıdır.

 4. Halı yıkama işlemi için uygun bir halı şampuanı seçilmelidir. Şampuan, halı türüne ve yapısına uygun olmalıdır.

 5. Şampuan, halıya uygulandıktan sonra, birkaç dakika bekletilmelidir. Bu, şampuanın halıya nüfuz etmesine yardımcı olur.

 6. Halı, şampuanın etkisi geçtikten sonra bol su ile durulanmalıdır. Durulama işlemi, halının üzerinde kalan şampuanı temizler ve halıyı yumuşatır.

 7. Halı, fazla suyu almak için bir süpürge veya havlu yardımıyla kurulanmalıdır.

 8. Halı, doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmadan kurutulmalıdır. Halıyı kurutmak için, havalandırılan bir alana veya ısıtıcının önüne yerleştirilebilir.

 9. Halı tamamen kuruduktan sonra, vakumlu bir temizleyici ile üzerinden geçirilmelidir. Bu, halının liflerinin düzgün bir şekilde yerleştirilmesine yardımcı olur.

Yukarıdaki ipuçları, halıların en iyi nasıl yıkanacağına dair genel bir fikir verir. Ancak, halının türüne ve yapısına göre yıkama yöntemleri ve teknikleri değişebilir. Bu nedenle, halı yıkama işlemi için en iyi yöntemi belirlemek için, halının etiketindeki talimatları dikkatlice okumak ve profesyonel yardım almak gerekebilir.

Neden Turuncu Halı Yıkama ?

Turuncu Halı Yıkama Fabrikasını tercih etmeniz için bir çok neden var. 2011 yılından beri edindiğimiz tecrübeyle halı, koltuk, perdelerinizi uzman ekibimiz tarafından profesyonel olarak yıkıyoruz:

Neredeyiz?

Profesyonel halı yıkama şirketleri, daha gelişmiş ekipmanlar ve tekniklerle halıları daha derinlemesine ve etkili bir şekilde temizleyebilir. Ancak, bu hizmetin maliyeti daha yüksek olabilir. Sonuç olarak, halıların temizliği ve hijyeni için düzenli olarak temizlenmeleri önemlidir. Evde veya profesyonel bir şirketle halı yıkama işlemi yapılabilir, ancak hangi yöntemin tercih edileceği halının türüne ve yapısına göre değişebilir.

Sancaktepe Ücretsiz Servis Bölgelerimiz

Scroll to Top