Çekmeköy Halı Yıkama

Çekmeköy TURUNCU HALI YIKAMA FABRİKASI

MÜKEMMEL TEMİZLEME HİZMETLERİ

Halılar, evlerimizin ve işyerlerimizin önemli bir parçasıdır. Ancak, zamanla toz, kir, leke ve mikropların birikmesiyle halılar sağlık açısından risk oluşturabilirler. Bu nedenle, halı yıkama hizmeti almak hem sağlık açısından hem de halının ömrünü uzatmak açısından önemlidir. Çekmeköy’de neden Turuncu Halı Yıkama Fabrikasından hizmet almanız gerektiğiniz bu sayfa açıklamaya çalışacağız. 

Çekmeköy'de Neden Turuncu Halı Yıkama?

Çekmeköy’de bulunan fabrikamız; 2 katlı fabrikamızda 1000 m² kapalı alanda son teknoloji makineler ile maksimum temizlikte halılarınızı yıkıyoruz, pırıl pırıl teslim ediyoruz. Fabrikamızın alt katında halı yıkama bölümü ve kapalı kurutma odası mevcuttur. Yıkanan ve kuruyan halılar üst kata asansör ile taşınarak depoda dik olarak yerlerini almaktadır.

Her Halıya Özel Yıkama İşlemi

Her halının dokusu, kullanılan ipliği farklıdır ve halının dokusuna özel yıkama işlemi uygulanmalıdır. Özellikle şampuan seçimi bu noktada önem arz etmektedir.

Lekelerde % 95 Başarı

Özel leke çıkarıcılarımız ile lekeler artık kabusunuz olmayacak. Ücretsiz teklif almak için bize ulaşın.

Hızlı Servis

Geniş servis ağımız ile Anadolu yakasının bir çok ilçesine hızlı servis imkanı sunuyoruz.

MÜLKİYETİ KENDİMİZE AİT OLAN FABRİKAMIZDA YIKAMA YAPIYORUZ

Çekmeköy'de En İyi Halı Temizleme Hizmeti

Turuncu Halı Yıkama Fabrikası Çekmeköy’de 2011 yılından beri profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Çekmeköy’de hızlı servis imkanı ile ilçenin tamamına hizmet vermekteyiz. Halılar, uzun süre kullanımdan sonra kir, toz ve lekelerle kaplanabilir. Bu nedenle halıların düzenli olarak yıkanması gerekir. Halıların en iyi nasıl yıkanacağına dair bazı ipuçları şunlardır:

  1. Halının türüne ve yapısına uygun yıkama yöntemi seçilmelidir. Bu nedenle halının etiketindeki talimatlar okunmalıdır.

  2. Halı yıkamada kullanılan şampuanın kalitesi çok önemlidir. Piyasada çok ucuz ve halıya zarar veren şampuan olduğu gibi kaliteli ve halıya zarar vermeyen şampuan da vardır. Çekmeköy Turuncu Halı Yıkama kaliteli şampuan kullanmaktadır.

  3. Halının lekeleri, önceden belirlenmiş bir leke çıkarıcı kullanılarak önceden çıkarılmalıdır.

  4. Halı yıkama işlemi için uygun bir halı şampuanı seçilmelidir. Şampuan, halı türüne ve yapısına uygun olmalıdır.

  5. Şampuan, halıya uygulandıktan sonra, birkaç dakika bekletilmelidir. Bu, şampuanın halıya nüfuz etmesine yardımcı olur.

  6. Halı, şampuanın etkisi geçtikten sonra bol su ile durulanmalıdır. Durulama işlemi, halının üzerinde kalan şampuanı temizler ve halıyı yumuşatır.

  7. Halı yıkama işleminden sonra sıkma işlemine geçilir ve dakikada 1400 d/dk. ile dönen santrafüj makinesinde sıkma işlemi yapılır

  8. Halı, doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmadan kurutulmalıdır. Halıyı kurutmak için, havalandırılan bir alana veya ısıtıcının önüne yerleştirilebilir.

  9. Halı tamamen kuruduktan sonra, hav(halının ipliklerinin uzunluğu) kabartma işlemi ile hem hav kabartılır hem üzerinde bulunan toz ve tüycükleri temizlenir.

Çekmeköy halı yıkama firması Turuncu Halı Yıkama bu saydığımız hususları her halı için tek tek uygulamaktadır. Böylece kusursuz temizlik amacına ulaşmış olur.  Ancak, halının türüne ve yapısına göre yıkama yöntemleri ve teknikleri değişebilir. Bu nedenle, halı yıkama işlemi için en iyi yöntemi belirlemek için, halının etiketindeki talimatları dikkatlice okumak ve profesyonel yardım almak gerekebilir.

Neden Turuncu Halı Yıkama ?

Turuncu Halı Yıkama Fabrikasını tercih etmeniz için bir çok neden var. 2011 yılından beri edindiğimiz tecrübeyle halı, koltuk, perdelerinizi uzman ekibimiz tarafından profesyonel olarak yıkıyoruz:

Neredeyiz?

Profesyonel halı yıkama şirketleri, daha gelişmiş ekipmanlar ve tekniklerle halıları daha derinlemesine ve etkili bir şekilde temizlemektedir. Ancak, bu hizmetin maliyeti bir çok fason yıkamacıya ve merdiven altı yıkamacıya göre elbet yüksek olacaktır. Çekmeköy Turuncu Halı Yıkama firması bu hususları göz önünde bulundurarak fiyat araştırması yapmanızı önermektedir.

Scroll to Top