Sarıgazi Halı Yıkama

Sarıgazi En İyi Halı Yıkama Fabrikası

Sarıgazi bölgesine yıllardır kesintisiz hizmet sunan Turuncu Halı Yıkama olarak, sektördeki deneyimimizi ve bilgimizi en üst düzeye taşıyarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Kendi mülkiyetimizde olan fabrikamız, otomatik makine ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır. Bu sayede hem hızlı hem de oldukça etkili bir temizlik sağlamaktayız. Güvendiğiniz Turuncu Halı Yıkama, Sarıgazi’de halılarınızı ilk günkü parlaklığına kavuşturuyor

Sarıgazi'de Neden Turuncu Halı Yıkama?

Her Halıya Özel Yıkama İşlemi

Her halının dokusu, kullanılan ipliği farklıdır ve halının dokusuna özel yıkama işlemi uygulanmalıdır. Özellikle şampuan seçimi bu noktada önem arz etmektedir.

Lekelerde % 95 Başarı

Özel leke çıkarıcılarımız ile lekeler artık kabusunuz olmayacak. Ücretsiz teklif almak için bize ulaşın.

Hızlı Servis

Geniş servis ağımız ile Anadolu yakasının bir çok ilçesine hızlı servis imkanı sunuyoruz.

MÜLKİYETİ KENDİMİZE AİT OLAN FABRİKAMIZDA YIKAMA YAPIYORUZ

Sarıgazi Bölgesi İçin Ücretsiz Servis İmkanı

Turuncu Halı Yıkama Fabrikası Sultanbeyli Sarıgazi bölgesine ücretsiz servis imkanı ile halı temizleme hizmeti vermektedir. Sarıgazi Mahallesinde en iyi ve en kalitei halı temizleme hizmeti için şimdi bize ulaşın. 

İstanbul Sultanbeyli ilçesine 2011 yılından beri profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir.  İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak %100 müşteri memnuniyet garantisi ile halılarınızı uzman ellerde yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Şimdi Sultanbeyli Turuncu Halı Yıkama Fabrikası halıları nasıl yıkıyor ondan bahsedelim: 

  1. Sipariş alımı: halı yıkama hizmeti için bize ulaştığınızda ücretsiz servis ile adresinize gelerek makbuz karşılığında halılarınızı teslim almaktadır. Size verilen makbuzda kaç adet halı olduğu, firma bilgilerimiz halının alınma tarihi yer almaktadır. 
  2. Fabrikamıza getirilen halılar leke kontrolünden geçerek, leke varsa e halı servisi özel leke çıkarıcıları kullanılarak lekelere müdahale edilir. Leke kontrolünden sonra yıkama işlemine aktarılır.
  3. Yıkama aşamasında dikkat ettiğimiz husus, halının nasıl yıkanması gerektiğidir. Her halıyı otomatik halı yıkama makinemizde yıkamıyoruz. Bazı halılar otomatik makinede yıkamaya uygun değildir ( ithal halılar, ipek halılar, el dokuma halıları gibi). Makine üretimi olan halılar rahatlıkla otomatik makinede yıkanabilmektedir. Yerde yıkanması gereken halıları halı yıkama uzmanı personelimiz karar vererek yerde yıkama işlemi uygulanmaktadır.  
  4. Yıkama sonrası halı sıkma makinesinde sıkılan halılar kurutma bölümüne aktarılır. Sıkma makinesinde 1,5 ile 2 dk arasında halı sıkılır ve halıdaki suyun % 95 oranı halıdan alınmış olur.
  5. Sıkma işleminden sonra halılar kurutma bölümüne aktarılır. Burada 12 ile 24 saat arasında doğal yollarla kuruması sağlanır. 
  6. Son olarak kuruyan halılar kalite kontrolünden geçmektedir. Kalite kontrolünde leke kontrolü, halının tam olarak temizlenip temizlenmediği kontrol edilir. Bu aşamadan sonra halı paketlenerek depoya aktarılır ve sırası gelen halılar adreslere teslim edilir. 

Turuncu Halı Yıkama Farkı:

Turuncu Halı Yıkama Fabrikasını tercih etmeniz için bir çok neden var. 2011 yılından beri edindiğimiz tecrübeyle halı, koltuk, perdelerinizi uzman ekibimiz tarafından profesyonel olarak yıkıyoruz:

Neredeyiz?

Profesyonel halı yıkama şirketleri, daha gelişmiş ekipmanlar ve tekniklerle halıları daha derinlemesine ve etkili bir şekilde temizlemektedir. Ancak, bu hizmetin maliyeti bir çok fason yıkamacıya ve merdiven altı yıkamacıya göre elbet yüksek olacaktır. Sultanbeyli Turuncu Halı Yıkama firması bu hususları göz önünde bulundurarak fiyat araştırması yapmanızı önermektedir.

Scroll to Top