Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir Turuncu Halı Yıkama Fabrikası

En İyi Halı Temizleme Hizmeti

Halılar evlerimizin en önemli parçalarından biridir ve bir evin atmosferini oluşturan ana faktörlerden biridir. Ancak, halılar zamanla kirlenir, lekelenir ve kötü kokmaya başlar. Bu nedenle, halıların periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Ancak, halı temizleme işlemi evde yapılacak kadar basit bir işlem değildir. Bu nedenle, profesyonel halı yıkama hizmeti almak en doğru seçin olacaktır. Sultanbeyli’de en iyi halı yıkama hizmeti için Turuncu Halı Yıkama’dan ücretsiz teklif alabilirsiniz. Halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesini sağlar ve halılarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Halılarınız, yıkama işlemi sırasında zarar görmeden en iyi şekilde temizlenir ve hijyenik hale getirilir. Halının düzenli olarak yıkanması ömrünü uzatırken aynı zamanda çevre dostu temizleme yöntemleri kullanarak doğaya zarar verilmemektedir. Halılarınızın temizliği ve bakımı konusunda endişelenmenize gerek kalmadan, Turuncu Halı Yıkama iyi halı yıkama hizmetlerini sunmaktan gurur duyar.

Sultanbeyli'de Neden Turuncu Halı Yıkama?

Her Halıya Özel Yıkama İşlemi

Her halının dokusu, kullanılan ipliği farklıdır ve halının dokusuna özel yıkama işlemi uygulanmalıdır. Özellikle şampuan seçimi bu noktada önem arz etmektedir.

Lekelerde % 95 Başarı

Özel leke çıkarıcılarımız ile lekeler artık kabusunuz olmayacak. Ücretsiz teklif almak için bize ulaşın.

Hızlı Servis

Geniş servis ağımız ile Anadolu yakasının bir çok ilçesine hızlı servis imkanı sunuyoruz.

MÜLKİYETİ KENDİMİZE AİT OLAN FABRİKAMIZDA YIKAMA YAPIYORUZ

Sultanbeyli'de Halı Yıkama Hizmeti

Turuncu Halı Yıkama Fabrikası İstanbul Sultanbeyli ilçesine 2011 yılından beri profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir.  İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak %100 müşteri memnuniyet garantisi ile halılarınızı uzman ellerde yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Şimdi Sultanbeyli Turuncu Halı Yıkama Fabrikası halıları nasıl yıkıyor ondan bahsedelim: 

  1. Sipariş alımı: halı yıkama hizmeti için bize ulaştığınızda ücretsiz servis ile adresinize gelerek makbuz karşılığında halılarınızı teslim almaktadır. Size verilen makbuzda kaç adet halı olduğu, firma bilgilerimiz halının alınma tarihi yer almaktadır. 
  2. Fabrikamıza getirilen halılar leke kontrolünden geçerek, leke varsa e halı servisi özel leke çıkarıcıları kullanılarak lekelere müdahale edilir. Leke kontrolünden sonra yıkama işlemine aktarılır.
  3. Yıkama aşamasında dikkat ettiğimiz husus, halının nasıl yıkanması gerektiğidir. Her halıyı otomatik halı yıkama makinemizde yıkamıyoruz. Bazı halılar otomatik makinede yıkamaya uygun değildir ( ithal halılar, ipek halılar, el dokuma halıları gibi). Makine üretimi olan halılar rahatlıkla otomatik makinede yıkanabilmektedir. Yerde yıkanması gereken halıları halı yıkama uzmanı personelimiz karar vererek yerde yıkama işlemi uygulanmaktadır.  
  4. Yıkama sonrası halı sıkma makinesinde sıkılan halılar kurutma bölümüne aktarılır. Sıkma makinesinde 1,5 ile 2 dk arasında halı sıkılır ve halıdaki suyun % 95 oranı halıdan alınmış olur.
  5. Sıkma işleminden sonra halılar kurutma bölümüne aktarılır. Burada 12 ile 24 saat arasında doğal yollarla kuruması sağlanır. 
  6. Son olarak kuruyan halılar kalite kontrolünden geçmektedir. Kalite kontrolünde leke kontrolü, halının tam olarak temizlenip temizlenmediği kontrol edilir. Bu aşamadan sonra halı paketlenerek depoya aktarılır ve sırası gelen halılar adreslere teslim edilir. 

Turuncu Halı Yıkama Farkı:

Turuncu Halı Yıkama Fabrikasını tercih etmeniz için bir çok neden var. 2011 yılından beri edindiğimiz tecrübeyle halı, koltuk, perdelerinizi uzman ekibimiz tarafından profesyonel olarak yıkıyoruz:

Neredeyiz?

Profesyonel halı yıkama şirketleri, daha gelişmiş ekipmanlar ve tekniklerle halıları daha derinlemesine ve etkili bir şekilde temizlemektedir. Ancak, bu hizmetin maliyeti bir çok fason yıkamacıya ve merdiven altı yıkamacıya göre elbet yüksek olacaktır. Sultanbeyli Turuncu Halı Yıkama firması bu hususları göz önünde bulundurarak fiyat araştırması yapmanızı önermektedir.

Scroll to Top