Servis BÖlgelerimiz

TURUNCU HALI YIKAMA HER ZAMAN SİZE EN YAKIN

Sancaktepe

SANCAKTEPE

Sancaktepe halı yıkama hizmeti veren firmamız hızlı servisi ile öne çıkmaktadır. Fabrikamız Sancaktepe’nin merkezi diyebileceğimiz bir konumda olduğu için ilçenin tamamına hızlı servis imkanı ile halı yıkama, koltuk yıkama ve diğer temizlik hizmetlerini yerine getirmektedir. Uygun fiyatlarımız ile ilçenin önde gelen halı yıkama firmaları arasında yer almaktadır. Önceliğimiz kalite ilkesi ile Sancatepe’lilerin her kalitedeki halısını titizlikle yıkıyor ve ücretsiz servisimiz ile teslim ediyoruz.

Çekmeköy

ÇEKMEKÖY

Çekmeköy'de profesyonel halı temizleme hizmeti için bize ulaşabilirsiniz. Hızlı servis avantajı ile İstanbul Çekmeköy ilçesine halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama hizmeti veriyoruz. Tüm hizmetlerimiz Turuncu Halı Yıkama kalitesi altında garantili olarak verilmektedir. En kaliteli hizmeti en iyi fiyata almak için bize ulaşın

Ataşehir

ATAŞEHİR

Halılarınızın temizlik ve bakımı konusunda profesyonel hizmetler sunan uzman ekibimizle, en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. Ataşehir'in önde gelen halı yıkama firmalarından biri olarak, modern ekipmanlarımız ve özel temizlik tekniklerimizle halılarınızı derinlemesine temizleyerek, hijyenik ve taze bir şekilde geri teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, hızlı ve etkili bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Ümraniye

ÜMRANİYE

Ümraniye'nin önde gelen halı yıkama firmalarından biri olarak, son teknoloji ekipmanlarımız ve özel temizlik yöntemlerimizle halılarınızı derinlemesine temizliyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, hızlı ve etkili bir hizmet sunuyoruz. Halılarınızı uzman ellerde temizleyerek hijyenik ve ferah bir şekilde size teslim ediyoruz. Değerli halılarınızın özenle işlenmesini sağlıyoruz ve her detaya dikkat ediyoruz.

sultanbeyli

SULTANBEYLİ

Sultanbeyli'nin önde gelen halı yıkama şirketlerinden biri olarak, modern ekipmanlarımız ve özel temizlik yöntemlerimizle halılarınızı özenle temizliyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayışla, hızlı ve etkili bir hizmet sunuyoruz. Halılarınızı derinlemesine temizleyerek, hijyenik ve ferah bir şekilde size geri teslim ediyoruz. Değerli halılarınızın değerini biliyor ve özenle işlem yapıyoruz

Mülkiyeti kendimize ait olan fabrikamıza hizmet veriyoruz.

Turuncu Halı Yıkama Fabrikası İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermektedir. 2011 yılında Sancaktepe’de başladığımız halı yıkama işine bu gün Anadolu Yakasının bir çok ilçesine genişletmiş durumdayız. Bu güne kadar bizlere destek olan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Scroll to Top