Kışın Halı Yıkanır mı?

KIŞIN HALI YIKANIR MI?

Kışın Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Kışın halı yıkamanın en büyük dezavantajı halıların geç kurumasıdır. Bu sorun açıkta halı yıkama işlemi yapan firmalar için geçerlidir. Özel kapalı kurutma odası olan firmalar bu sorundan etkilenmez. Turuncu Halı Yıkama özel kapalı kurutma odası sayesinde kışın soğuk günlerde bile halıları 12 saat gibi kısa bir sürede kurutmaktadır. 

Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerde, kışın halı yıkamacıya verilen halının günlerce gelmemesi olmaktadır. Dolayısıyla ev ortamında kışın ortasında halısız günlerce vakit geçirmek hiç hoş olmayacaktır. Bu sorunun önüne geçmek için kapalı odada kurutma yapılması şarttır. 

Bir çok müşterimiz bu soruyu sormaktadır. Modern halı yıkama tesisleri özel kurutma odaları sayesinde halıları dört mevsim yıkamaktadır. Turuncu Halı Yıkama, modern  fabrikasında dört mevsim halı yıkamaktadır. Şimdi modern halı kurutma odamızda halıları nasıl kurutuyoruz anlatalım.

Özel Halı Kurutma Odası

Sıcak hava üfleyen aynı anda odanın nemini dışarı atan HALI KURUTMA MAKİNESİ ile 12 SAATTE HALI KURUTABİLMEKTEYİZ. Bazı halı yıkamacılar bu işe sezonluk olarak baktıkları için yazın Halı Yıkama kışın farklı işler yapmaktadırlar. Aşağıdaki resimde halı kurutma odamızda  kuruma aşamasında olan halılar görülmektedir.

Yorum bırakın

Scroll to Top