Kilim yıkama

Kilim yıkama, ev hanımlarının en çok zorlandığı temizlik alanlarından biridir. Aşırı kirlenen kilimleri yıkamak ve kirden arındırmak çok zordur.
Ama artık bu işi sizin adınıza yapan yardımcılarınız var.turuncu Kilim yıkama bu hizmeti uygun şartlarda yerine getiriyor,  hem de adresinizden alıp, sonrada adresinize teslim ederek.Belli bir  toz arındırma işlemi  yapılmasından sonra,teknolojik olarak gelişmiş makinelerle kilimleriniz derinlemesine temizlenerek  yıkanmaya alınıyor, durulama ve kurutma aşamaları tamamlandıktan sonra kilimleriniz kullanıma hazır hale getiriliyor.

Turuncu Halı Yıkama Fabrikasında

Halılarınız teker teker yıkandıktan sonra, sıkma makineleri ile sıkılarak geniş kapasiteli kurutma odalarına alınırlar. Burada parfümlendikten sonra, poşetler içinde evlerinize teslim edilirler. Turuncu halı yıkama, tüm yün, deri, ipek, kilim, step ve el dokuma halılarınızın özenle yıkanmasını gerçekleştirmektedir. Halılarınızı bize emanet etmeniz durumunda, renk solması ve yün halıların ipliklerinde keçeleşme gibi durumlar ile karşılaşmanız söz konusu dahi olmaz. 0 546 621 54 54 iletişim adresimizden bize ulaşarak halılarınızı yıkatmak için destek alabilirisiniz.

Scroll to Top