Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Turuncu Halı Yıkama, site ziyaretçileri tarafından kendisine dijital ortamda iletilen kişisel bilgileri, - gizlilik politikası gereği - üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

    Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve sitede oluşabilecek teknik sorunların en kısa sürede giderilebilmesi için Turuncu Halı Yıkama, gerektiği durumlarda kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplanması için kişilik haklarına zarar vermeden kullanılabilir.

    Kullanıcıların kişisel bilgilerini (ad, soyad, telefon, adres, e-posta vb.) Turuncu Halı Yıkamaya vermesi gerekebilir. Turuncu Halı Yıkama,, bu bilgileri gerektiğinde kullanıcı ile iletişim kurmakta kullanabilir.

    Turuncu Halı Yıkama, resmi internet sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Turuncu Halı Yıkama, link yoluyla erişim sağlanan sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kullanıcıyı tanımaya yönelik her türlü bilgiyi kapsamaktadır. Turuncu Halı Yıkama, gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizi, işbirliği içinde olmadığı üçüncü şahıslara açıklamayacaktır.

    Google AFS reklamlarının Turuncu Halı Yıkama'ya yönlendirilmesi esnasında Google kullanıcılarının tarayıcısına çerez yerleştirebilir veya bunlarda yer alan çerezleri okuyabilir veya bilgi toplamak amacı ile web işaretleri kullanabilir.

    Turuncu Halı Yıkama,gizlilik politikası hükümlerinde dilediği zaman sitesinde yayınlamak suretiyle değişiklik yapabilir. Turuncu Halı Yıkamanın değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri, yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer ve sadece resmi internet adresi için geçerlidir.