El Dokuma Halı Yıkama


El emeği el dokuması halılar, kolay kolay özelliğini kaybetmeyen ve yıllarca evlerinizde kullandığınız el dokuması halılar, evlerimizin olmazsa olmazları arasındadır. Mutlaka her evde en az bir tane el dokuması halı, kilim benzeri dekoratif ürünler bulunur. Türk geleneklerinde önemli bir yere sahip olan el dokuması halılar, uzun ömürlü olması sayesinde geçmiş yıllarda uzun süreler kullanılmıştır. Genelde ülkemizde hediye olarak rağbet görmektedirler.

Turuncu Halı Yıkama Fabrikasında

Halılarınız teker teker yıkandıktan sonra, sıkma makineleri ile sıkılarak geniş kapasiteli kurutma odalarına alınırlar. Burada kuruyan halılar parfümlendikten sonra, poşetler içinde evlerinize teslim edilirler. Turuncu halı yıkama, tüm yün, deri, ipek, kilim, step ve el dokuma halılarınızın özenle yıkanmasını gerçekleştirmektedir. Halılarınızı bize emanet etmeniz durumunda, renk solması ve yün halıların ipliklerinde keçeleşme gibi durumlar ile karşılaşmanız söz konusu dahi olmaz. 0 546 621 54 54 iletişim adresimizden bize ulaşarak halılarınızı yıkatmak için destek alabilirisiniz.

el dokuma hali yikama sancaktepe,el dokuma halı yıkama çekmeköy ,el dokuma halı yıkama atasehir,eldokuma halı yıkama umraniye,el dokuma hali yikama sultanbeyli,

Scroll to Top